Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus Metku

Yhteystiedot

Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus METKU

Lappeenrannan kaupunki / Hyvinvointi – ja sivistyspalvelut /
Kulttuurinen nuorisotyö
Osoite:
Snellmaninkatu 2
53100 LAPPEENRANTA

Toiminnanjohtaja
Minna Pirilä-Martti
minna.pirila-martti@lappeenranta.fi
puh. 040-187 4331

Verkoston puheenjohtaja
Sarianna Purtilo
sarianna.purtilo@imatra.fi
020 617 5401
Kulttuuri- ja oppimiskeskuksen palvelupäällikkö

Metkun yhteyshenkilöt Etelä-Karjalan kunnissa

Imatra:
Sarianna Purtilo
sarianna.purtilo@imatra.fi
puh. 020 617 5401

Anna-Mari Kärkkäinen
anna-mari.karkkainen@eduvuoksi.fi
puh. 040 593 6431

Lappeenranta:
Minna Pirilä-Martti
minna.pirila-martti@lappeenranta.fi
puh. 040 187 4331

Aino Vesala
aino.vesala@lappeenranta.fi
puh. 040 5854300

Lemi:
Henkilövaihdos meneillään.

Luumäki:
Henkilövaihdos meneillään.

Parikkala:
Eeva Paakkinen
eeva.paakkinen@parikkala.fi
puh. 044 781 1297

Rautjärvi:
Kaisa Myllymäki
kaisa.myllymaki@rautjarvi.fi
puh. 040 506 3893

Ruokolahti:
Jaana Savolainen
jaana.savolainen@ruokolahti.fi
puh. 044 4491 265

Savitaipale:
Helena Hjerppe
helena.hjerppe@savitaipale.fi
puh. 040 500 1853

Taipalsaari:
Saara Lampinen
saara.lampinen@taipalsaari.fi
puh. 040 668 5587

 

Tietosuojasta:

Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus Metku ylläpitää rekisteriä ja asiakaslistaa yhteistyökumppaneistaan. Rekisteri koostuu yhteystiedoista, jotka ovat pääsääntöisesti sähköposteja. Mikäli haluat tarkistaa tai poistaa tietosi, ota yhteyttä Metkuun.

Jätä meille palautetta!