Yhteystiedot

 

Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus METKU

Lappeenrannan kaupunki / Hyvinvointi – ja sivistyspalvelut /
Kulttuuritoimi
Osoite:
Snellmaninkatu 2
53100 LAPPEENRANTA

lastenmetku@lappeenranta.fi

Toiminnanjohtaja
Minna Pirilä-Martti
minna.pirila-martti@lappeenranta.fi
puh. 040 187 4331

Osastosihteeri

Susanna Skog

susanna.skog@lappeenranta.fi
puh. 040 683 5509

Verkoston puheenjohtaja
Sarianna Purtilo
sarianna.purtilo@imatra.fi
puh. 020 617 5401

 

Metkun yhteyshenkilöt muissa Etelä-Karjalan kunnissa

 

Imatra:
Sarianna Purtilo
sarianna.purtilo@imatra.fi
puh. 020 617 5401

Tuija Muona
tuija.muona@edu.imatra.fi

puh. 040 5936431

 

Lemi:

Kati Ahonen
kati.ahonen@lemi.fi

puh. 040 5957350

 

Luumäki:
Outi Kiviranta
outi.kiviranta@luumaki.fi

puh. 050 5314276

 

Parikkala:
Jukka Taipale
jukka.taipale@parikkala.fi
puh. 044 7811297

 

Rautjärvi:
Anu Koistinen
anu.koistinen@rautjarvi.fi
puh. 040 700 2941

 

Ruokolahti:
Jaana Hyrkkänen
jaana.hyrkkanen@ruokolahti.fi

puh. 044 4491 211

 

 

Savitaipale:
Helena Hjerppe
helena.hjerppe@savitaipale.fi
puh. 040 500 1853

 

Taipalsaari:
Elisa Kivinen

elisa.kivinen@taipalsaari.fi

puh. 040 6685587

 

Yhteystiedot

Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus METKU

 
Lappeenrannan kaupunki

Hyvinvointi – ja sivistyspalvelut /
Kulttuurinen nuorisotyö

Osoite:
Snellmaninkatu 2
53100 LAPPEENRANTA

 

 

Toiminnanjohtaja
Minna Pirilä-Martti
minna.pirila-martti@lappeenranta.fi
puh. 040 187 4331

 

 

Verkoston puheenjohtaja
Sarianna Purtilo
sarianna.purtilo@imatra.fi
puh. 020 617 5401

 

Metkun yhteyshenkilöt muissa Etelä-Karjalan kunnissa

 

Imatra:
Sarianna Purtilo
sarianna.purtilo@imatra.fi
puh. 020 617 5401

 

Tuija Muona
tuija.muona@edu.imatra.fi

 

Lemi:

Kati Ahonen
kati.ahonen@lemi.fi

 

 

Luumäki:
Outi Kiviranta
outi.kiviranta@luumaki.fi

 

Parikkala:
Jukka Taipale
jukka.taipale@parikkala.fi
puh. 044 7811297

 

Rautjärvi:
Pekka Kettunen 
pekka.kettunen@rautjarvi.fi
puh. 040 624 5313

 

Ruokolahti:
Jaana Hyrkkänen
jaana.hyrkkanen@ruokolahti.fi

puh. 044 491 1265

 

Savitaipale:
Helena Hjerppe
helena.hjerppe@savitaipale.fi
puh. 040 500 1853

 

Taipalsaari:
Sari Juvonen
sari.juvonen@taipalsaari

puh. 040 668 5587

Tietosuojasta:

Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus Metku ylläpitää rekisteriä ja asiakaslistaa yhteistyökumppaneistaan. Rekisteri koostuu yhteystiedoista, jotka ovat pääsääntöisesti sähköposteja. Mikäli haluat tarkistaa tai poistaa tietosi, ota yhteyttä Metkuun.

Tiedosto lähetetty onnistuneesti

Skip to content