Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus Metku

Yhteystiedot

Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus METKU

Lappeenrannan kaupunki / Hyvinvointi – ja sivistyspalvelut /
Kulttuurinen nuorisotyö
Osoite:
Snellmaninkatu 2
53100 LAPPEENRANTA

Toiminnanjohtaja
Minna Pirilä-Martti
minna.pirila-martti@lappeenranta.fi
puh. 040-187 4331

Verkoston puheenjohtaja
Harri Valtasola
harri.valtasola@imatra.fi
puh. 020 6175555
Elämänlaatupalvelujen johtaja

Metkun yhteyshenkilöt Etelä-Karjalan kunnissa

Imatra:
Harri Valtasola
harri.valtasola@imatra.fi

Lappeenranta:
Minna Pirilä-Martti
minna.pirila-martti@lappeenranta.fi
puh. 040 187 4331

Aino Vesala
aino.vesala@lappeenranta.fi
040 5854300

Eira Kylmälä
eira.kylmala@lappeenranta.fi
puh. 040 747 8966

Lemi:
Sirkka Liljander
sirkka.liljander@lemi.fi
puh. 040 595 7350

Luumäki:
Maaret Liikkanen
maaret.liikkanen@luumaki.fi

Parikkala:
Eeva Paakkinen
eeva.paakkinen@parikkala.fi
puh. 044 781 1297

Rautjärvi:
Kaisa Myllymäki
kaisa.myllymaki@rautjarvi.fi
puh. 040 506 3893

Ruokolahti:
Jaana Savolainen
jaana.savolainen@ruokolahti.fi

Savitaipale:
Helena Hjerppe
helena.hjerppe@savitaipale.fi
puh. 040 500 1853

Taipalsaari:
Saara Lampinen
saara.lampinen@taipalsaari.fi
puh. 040 668 5587

Jätä meille palautetta!