Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus Metku

Yhteystiedot

Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus METKU

Lappeenrannan kaupunki / Hyvinvointi – ja sivistyspalvelut /
Kulttuurinen nuorisotyö
Osoite:
Snellmaninkatu 2
53100 LAPPEENRANTA

Toiminnanjohtaja
Minna Pirilä-Martti
minna.pirila-martti@lappeenranta.fi
puh. 040-187 4331

Verkoston puheenjohtaja
Sarianna Purtilo
sarianna.purtilo@imatra.fi
020 617 5401
Kulttuuri- ja oppimiskeskuksen palvelupäällikkö

Metkun yhteyshenkilöt Etelä-Karjalan kunnissa

Imatra:
Sarianna Purtilo
sarianna.purtilo@imatra.fi
puh. 020 617 5401

Tuija Muona
tuija.muona@eduvuoksi.fi

Lappeenranta:
Minna Pirilä-Martti
minna.pirila-martti@lappeenranta.fi
puh. 040 187 4331

Hanna Sievänen
hanna.sievanen@lappeenranta.fi
puh. 040 683 5509

Lemi:
Kati Ahonen
kati.ahonen@lemi.fi

Luumäki:
Tarja Käyhty
tarja.kayhty@luumaki.fi

Parikkala:
Timo Toivonen
timo.toivonen@parikkala.fi
puh. 044 7811297

Rautjärvi:
Paula Jääskeläinen
paula.jaaskelainen@rautjarvi.fi
puh. 040 821 7325

Ruokolahti:
Sirpa Kupiainen
sirpa.kupiainen@ruokolahti.fi

Savitaipale:
Helena Hjerppe
helena.hjerppe@savitaipale.fi
puh. 040 500 1853

Taipalsaari:
Saara Lampinen
saara.lampinen@taipalsaari.fi

 

Tietosuojasta:

Etelä-Karjalan lastenkulttuurikeskus Metku ylläpitää rekisteriä ja asiakaslistaa yhteistyökumppaneistaan. Rekisteri koostuu yhteystiedoista, jotka ovat pääsääntöisesti sähköposteja. Mikäli haluat tarkistaa tai poistaa tietosi, ota yhteyttä Metkuun.

Jätä meille palautetta!